Foto: Margreet van Eijk
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Bax van Wolfersveen neemt leiding over

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Wolfersveen-spits Jurgen Bax heeft met zijn derde treffer deze competitie de leiding overgenomen.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten

  • Jurgen Bax (Wolfersveen)        3,0    3
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Cas Evers (HC'03)            2,4    2
  • Daan Tieleman (Basteom)        2,0    2
  • Danny van Wilsem (Basteom)        2,0    2
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        2,0    2
  • Twan Wolsink (Halle)            2,0    2
  • Frank Hiddink (Vorden)        1,6    1
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    1,6    1
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        1,6    1
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,4    1
  • Rob Arends (Pax)            1,4    1
  • Jesse Bulten (Pax)            1,4    1
  • Derk Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Roy Wolsheumer (Pax)        1,4    1
  • Jari Garretsen (Zelos)            1,4    1
  • Niels Schouten (Zelos)        1,4    1
  • Hendrik Huntelaar (HC'03)        1,2    1
  • Daan Koenders (HC'03)        1,2    1
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        1,2    1
  • Quinten Bartman (Basteom)        1,0    1
  • Ries Heitkoning (Basteom)        1,0    1
  • Stijn Heitkoning (Basteom)        1,0    1
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        1,0    1
  • Boris Bruil (Halle)            1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Bart Minkhorst (Halle)            1,0    1
  • Lennart Rooks (Halle)            1,0    1
  • Daan Loman (Socii)            1,0    1
  • Stefan Roording (Socii)        1,0    1
  • Mathijs Enting (Wolfersveen)        1,0    1
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mark Mombarg (Wolfersveen)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
Meer berichten