Na een moeizame eerste helft vieren de jongens van HC ’03 1 in de 78e minuut het derde doelpunt  tegen SC Rijnland 1. In Tolkamer werd de stand uiteindelijk 1-3 en nam de Dremptse club de winst mee naar huis. (foto: Kitty Buil)
Na een moeizame eerste helft vieren de jongens van HC ’03 1 in de 78e minuut het derde doelpunt tegen SC Rijnland 1. In Tolkamer werd de stand uiteindelijk 1-3 en nam de Dremptse club de winst mee naar huis. (foto: Kitty Buil) (Foto: Kitty Buil)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Daan Koenders (HC'03) aan kop

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Daan Koenders van HC'03 heeft voor de derde keer gescoord dit seizoen en is de nieuwe koploper.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Daan Koenders (HC'03)        3,6    3
  • Frank Hiddink (Vorden)        3,2    2
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    3,2    2
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        3,2    2
  • Daan Tieleman (Basteom)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jurgen Bax (Wolfersveen)        3,0    3
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    2,8    2
  • Cas Evers (HC'03)            2,4    2
  • Ries Heitkönig (Basteom)        2,0    2
  • Danny van Wilsem (Basteom)        2,0    2
  • Twan Wolsink (Halle)            2,0    2
  • Robin Vriezen (Zelhem)        2,0    2
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Rob Arends (Pax)            1,4    1
  • Jesse Bulten (Pax)            1,4    1
  • Derk Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Roy Wolsheumer (Pax)        1,4    1
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        1,4    1
  • Jari Garretsen (Zelos)            1,4    1
  • Donny Martensen (Zelos)        1,4    1
  • Niels Schouten (Zelos)        1,4    1
  • Wiebe van Doren (HC'03)        1,2    1
  • Hendrik Huntelaar (HC'03)        1,2    1
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        1,2    1
  • Quinten Bartman (Basteom)        1,0    1
  • Cas Berns (Basteom)            1,0    1
  • Stijn Heitkönig (Basteom)        1,0    1
  • Daan van de Kolk (Basteom)        1,0    1
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        1,0    1
  • Boris Bruil (Halle)            1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Bart Minkhorst (Halle)            1,0    1
  • Lennart Rooks (Halle)            1,0    1
  • Daan Loman (Socii)            1,0    1
  • Stefan Roording (Socii)        1,0    1
  • Mathijs Enting (Wolfersveen)        1,0    1
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mark Mombarg (Wolfersveen)        1,0    1
  • Toon Kuiperij (Zelhem)        1,0,    1
  • Tim Schruyer (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten