Logo vizieropbronckhorst.nl


HC'03 in de aanval. (foto: Kitty Buil)
HC'03 in de aanval. (foto: Kitty Buil) (Foto: Ceciel Bremer)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: drietal nadert koploper

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Koen Oosterhuis van Vorden blijft koploper, maar scoorde niet. Hij zag Joep Korenblik (Keijenburgse Boys), Jurrien Baks (Wolfersveen) en Tim Schruijer (Zelhem) naderen.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Koen Oosterhuis (Vorden)        9,6    6
  • Daan Koenders (HC'03)        8,4    7
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys)    7,0    5
  • Jurrien Baks (Wolfersveen)        7,0    7
  • Tim Schruijer (Zelhem)        7,0    7
  • Frank Hiddink (Vorden)        6,4    4
  • Daan Horstman (Vorden)        6,4    4
  • Wiebe van Doren (HC'03)        6,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    6,0    6
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    5,6    4
  • Rob Arends (Pax)            5,6    4
  • Twan Wolsink (Halle)            5,0    5
  • Tom Woerts (Zelhem)            5,0    5
  • Cas Evers (HC'03)            4,8    4
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys)    4,2    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Jari Gerretsen (Zelos)            4,2    3
  • Niels Schouten (Zelos)        4,2    3
  • Ries Heitkönig (Basteom)        4,0    4
  • Daan Tieleman (Basteom)        4,0    4
  • Lennart Rooks (Halle)            4,0    4
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        3,6    3
  • Noud Rutjes (HC'03)            3,6    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    2,8    2
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Robin Hulshof (Pax)            2,8    2
  • Roy Wolsheumer (Pax)        2,8    2
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        2,8    2
  • Gijs Koehorst (Zelos)            2,8    2
  • Donny Martensen (Zelos)        2,8    2
  • Joep Baars (HC'03)            2,4    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Stijn Heitkönig (Basteom)        2,0    2
  • Danny van Wilsem (Basteom)        2,0    2
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        2,0    2
  • Boris Bruil (Halle)            2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            2,0    1
  • Jordy Groot Wassink (Wolfersveen)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Marc Momberg (Wolfersveen)        2,0    2
  • Robin Vriezen (Zelhem)        2,0    2
  • Ate Barendsen (Vorden)        1,6    1
  • Stefan Eggink (Vorden)        1,6    1
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Joris Jansen (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Jurre Lassche (Pax)            1,4    1
  • Derk Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Michael Teunissen (Pax)        1,4    1
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        1,4    1
  • Niels Wassink (Zelos)            1,4    1
  • Cas Evering (HC'03)            1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Hendrik Huntelaar (HC'03)        1,2    1
  • Pim Meulenbeek (HC'03)        1,2    1
  • Quinten Bartman (Basteom)        1,0    1
  • Daan van de Kolk (Basteom)        1,0    1
  • Kobus Bekker (Halle)            1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Roel Klein Hesselink (Halle)        1,0    1
  • Jordi Beernink (Socii)            1,0    1
  • Yannick Derksen (Socii)        1,0    1
  • Roy Eulink (Socii)            1,0    1
  • Remco ter Harmsel (Socii)        1,0    1
  • Daan Loman (Socii)            1,0    1
  • Lars Megens (Socii)            1,0    1
  • Stefan Roording (Socii)        1,0    1
  • Scott Visser (Socii)            1,0    1
  • Hans Vleemingh (Socii)        1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        1,0    1
  • Marnix Menkhorst (Wolfersveen)    1,0    1
  • Toon Kuiperij (Zelhem)        1,0,    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten