Tim Schruijer van VV Zelhem.
Tim Schruijer van VV Zelhem. (Foto: Facebook)
Gouden Schoen

Schruijer blijft scoren

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Tim Schruijer van VV Zelhem scoorde wederom en breidt zijn voorsprong uit.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Tim Schruijer (Zelhem)        16,0    16
  • Daan Koenders (HC'03)        14,4    12
  • Cas Evers (HC'03)            12,0    10
  • Jurrien Baks (Wolfersveen)        12,0    12
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    11,2    8
  • Roy Wolsheumer (Pax)        9,8    7
  • Noud Rutjes (HC'03)            9,6    8
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        9,6    6
  • Joep Baars (HC'03)            8,4    7
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    8,4    6
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys)    8,4    6
  • Robin Hulshof (Pax)            8,4    6
  • Donny Martensen (Zelos)        8,4    6
  • Ries Heitkönig (Basteom)        8,0    8
  • Frank Hiddink (Vorden)        8,0    5
  • Daan Horstman (Vorden)        8,0    5
  • Lennart Rooks (Halle)            7,0    7
  • Twan Wolsink (Halle)            7,0    7
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys)    7,0    5
  • Rob Arends (Pax)            7,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        7,0    5
  • Gijs Koehorst (Zelos)            7,0    5
  • Niels Schouten (Zelos)        7,0    5
  • Wiebe van Doren (HC'03)        6,0    5
  • Tom Woerts (Zelhem)            6,0    6
  • Jesse Bulten (Pax)            5,6    4
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        5,6    4
  • Stijn Heitkönig (Basteom)        5,0    5
  • Jordy Groot Wassink (Wolfersveen)    5,0    5
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Cas Goossens (Keijenburgse Boys)    4,2    3
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jari Gerretsen (Zelos)            4,2    3
  • Daan Tieleman (Basteom)        4,0    4
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        4,0    4
  • Robin Vriezen (Zelhem)        4,0    4
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        3,6    3
  • Bas Abbink (Vorden)            3,2    2
  • Gijs van de Veen (Vorden)        3,2    2
  • Cas Berns (Basteom)            3,0    3
  • Bart Markhorst (Halle)            3,0    3
  • Jordi Beernink (Socii)            3,0    3
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        2,8    2
  • Niels Wassink (Zelos)            2,8    2
  • Danny van Wilsem (Basteom)    2,0    2
  • Kobus Bekker (Halle)            2,0    2
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        2,0    2
  • Boris Bruil (Halle)            2,0    2
  • Tom Wassink (Halle)            2,0    2
  • Raymond Golstein (Socii)        2,0    2
  • Lars Megens (Socii)            2,0    2
  • Stefan Roording (Socii)        2,0    2
  • Hans Vleemingh (Socii)        2,0    2
  • Laurens Bulten (Wolfersveen)    2,0    2
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Marc Momberg (Wolfersveen)    2,0    2
  • Ate Barendsen (Vorden)        1,6    1
  • Stefan Eggink (Vorden)        1,6    1
  • Joris Jansen (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Jannick Koerhuis (Pax)        1,4    1
  • Jurre Lassche (Pax)            1,4    1
  • Derk Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Michael Teunissen (Pax)        1,4    1
  • Thijs Jolink (Zelos)            1,4    1
  • Diederik Wiltink (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Arntz (HC'03)            1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Hendrik Huntelaar (HC'03)        1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Pim Meulenbeek (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Quinten Bartman (Basteom)        1,0    1
  • Daan van de Kolk (Basteom)        1,0    1
  • Luuk Witteveen (Basteom)        1,0    1
  • Emiel Worm (Basteom)        1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Roel Klein Hesselink (Halle)        1,0    1
  • Yannick Derksen (Socii)        1,0    1
  • Roy Eulink (Socii)            1,0    1
  • Arend Jan Groot Jebbink (Socii)    1,0    1
  • Remco ter Harmsel (Socii)        1,0    1
  • Daan Loman (Socii)            1,0    1
  • Gert Jan Loman (Socii)        1,0    1
  • Scott Visser (Socii)            1,0    1
  • Marvin Arentsen (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Kevin Hofman (Wolfersveen)        1,0    1
  • Marnix Menkhorst (Wolfersveen)    1,0    1
  • Stefan Schenzel (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Kolenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Toon Kuiperij (Zelhem)        1,0,    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten