Cas Evers.
Cas Evers. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Evers nadert top-3

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Cas Evers van HC'03 maakte zijn 8e treffer van het seizoen en nadert daarmee de top-3. Menno Diepenbroek van Zelos scoorde ook weer en staat riant aan kop.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Menno Diepenbroek (Zelos)        22,4    16
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    12,0    10
  • Roy Wolsheumer (Pax)        9,8    7
  • Cas Evers (HC'03)            9,6    8
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    9,6    8
  • Frank Hiddink (Vorden)        9,6    6
  • Donny Martensen (Zelos)        8,4    6
  • Stein Heitköning (Basteom)        8,0    8
  • Lennart Rooks (Halle)            8,0    8
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)7,2    6
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Wiebe van Doren (HC'03)        6,0    5
  • Daan Koenders (HC'03)        6,0    5
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    6,0    6
  • Rob Arends (Pax)            5,6    4
  • Ries Heitköning (Basteom)        5,0    5
  • Huub Rutjes (Basteom)        5,0    5
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        5,0    5
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Daan Horstman (Vorden)        4,8    3
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jeffrey Looman (Zelos)        4,2    3
  • Danny van Wilsum (Basteom)    4,0    4
  • Twan Wolsink (Halle)            4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Noud Rutjes (HC'03)            3,6    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        3,2    2
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Raymond Massen (Zelhem)        3,0    3
  • Jesse Bulten (Pax)            2,8    2
  • Seije Elburg (Pax)            2,8    2
  • Jannick Koerhuis (Pax)        2,8    2
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    2,4    2
  • Luuk Witteveen (Basteom)        2,0    2
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    2,0    2
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    2,0    2
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Bart Groot Roessink (Pax)        1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Thomas Wolbrink (Pax)        1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Cas Berns (Basteom)            1,0    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Daan Tieleman (Basteom)        1,0    1
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Lankhof (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Woerts (Zelhem)            1,0    1
Meer berichten