Daan Koenders.
Daan Koenders. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Koenders (HC'03) achterhaalt koploper Oosterhuis (Vorden)

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Daan Koenders van HC'03 heeft koploper Koen Oosterhuis van Vorden bijgehaald.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Daan Koenders (HC'03)        9,6    8
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        9,6    6
  • Frank Hiddink (Vorden)        8,0    5
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys)    7,0    5
  • Jurrien Baks (Wolfersveen)        7,0    7
  • Tim Schruijer (Zelhem)        7,0    7
  • Daan Horstman (Vorden)        6,4    4
  • Wiebe van Doren (HC'03)        6,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    6,0    6
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    5,6    4
  • Rob Arends (Pax)            5,6    4
  • Twan Wolsink (Halle)            5,0    5
  • Tom Woerts (Zelhem)            5,0    5
  • Cas Evers (HC'03)            4,8    4
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys)    4,2    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Robin Hulshof (Pax)            4,2    3
  • Roy Wolsheumer (Pax)        4,2    3
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        4,2    3
  • Jari Gerretsen (Zelos)            4,2    3
  • Donny Martensen (Zelos)        4,2    3
  • Niels Schouten (Zelos)        4,2    3
  • Ries Heitkönig (Basteom)        4,0    4
  • Daan Tieleman (Basteom)        4,0    4
  • Lennart Rooks (Halle)            4,0    4
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        3,6    3
  • Noud Rutjes (HC'03)            3,6    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    2,8    2
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        2,8    2
  • Gijs Koehorst (Zelos)            2,8    2
  • Joep Baars (HC'03)            2,4    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Stijn Heitkönig (Basteom)        2,0    2
  • Danny van Wilsem (Basteom)    2,0    2
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        2,0    2
  • Boris Bruil (Halle)            2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Lars Megens (Socii)            2,0    2
  • Stefan Roording (Socii)        2,0    2
  • Hans Vleemingh (Socii)        2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            2,0    1
  • Jordy Groot Wassink (Wolfersveen)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Marc Momberg (Wolfersveen)        2,0    2
  • Robin Vriezen (Zelhem)        2,0    2
  • Ate Barendsen (Vorden)        1,6    1
  • Stefan Eggink (Vorden)        1,6    1
  • Cas Goossens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Joris Jansen (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Jurre Lassche (Pax)            1,4    1
  • Derk Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Michael Teunissen (Pax)        1,4    1
  • Niels Wassink (Zelos)            1,4    1
  • Cas Evering (HC'03)            1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Hendrik Huntelaar (HC'03)        1,2    1
  • Pim Meulenbeek (HC'03)        1,2    1
  • Quinten Bartman (Basteom)        1,0    1
  • Daan van de Kolk (Basteom)        1,0    1
  • Kobus Bekker (Halle)            1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Roel Klein Hesselink (Halle)        1,0    1
  • Jordi Beernink (Socii)            1,0    1
  • Yannick Derksen (Socii)        1,0    1
  • Roy Eulink (Socii)            1,0    1
  • Raymond Golstein (Socii)        1,0    1
  • Remco ter Harmsel (Socii)        1,0    1
  • Daan Loman (Socii)            1,0    1
  • Gert Jan Loman (Socii)        1,0    1
  • Scott Visser (Socii)            1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        1,0    1
  • Kevin Hofman (Wolfersveen)        1,0    1
  • Marnix Menkhorst (Wolfersveen)    1,0    1
  • Toon Kuiperij (Zelhem)        1,0,    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten