Jurriën Baks.
Jurriën Baks. (Foto: Rinus Luijmes)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Jurriën Baks weer aan kop

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Jurriën Baks van Wolfersveen heeft de koppositie weer te pakken. Hij scoorde twee keer en smaakt nu het genot de topschutter te zijn van de gemeente. 

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Jurrien Baks (Wolfersveen) 11,0 11
  • Daan Koenders (HC’03) 10,8 9
  • Koen Oosterhuis (Vorden) 9,6 6
  • Tim Schruijer (Zelhem) 9,0 9
  • Cas Evers (HC’03) 8,4 7
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys) 8,4 6
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys) 8,4 6
  • Robin Hulshof (Pax) 8,4 6
  • Frank Hiddink (Vorden) 8,0 5
  • Daan Horstman (Vorden) 8,0 5
  • Ries Heitkönig (Basteom) 7,0 7
  • Twan Wolsink (Halle) 6,0 6
  • Wiebe van Doren (HC’03) 6,0 5
  • Noud Rutjes (HC’03) 6,0 5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen) 6,0 6
  • Tom Woerts (Zelhem) 6,0 6
  • Rob Arends (Pax) 5,6 4
  • Jesse Bulten (Pax) 5,6 4
  • Donny Martensen (Zelos) 5,6 4
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden) 4,8 3
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys) 4,2 3
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B) 4,2 3
  • Roy Wolsheumer (Pax) 4,2 3
  • Jeroen van den Belt (Zelos) 4,2 3
  • Menno Diepenbroek (Zelos) 4,2 3
  • Jari Gerretsen (Zelos) 4,2 3
  • Gijs Koehorst (Zelos) 4,2 3
  • Niels Schouten (Zelos) 4,2 3
  • Stijn Heitkönig (Basteom) 4,0 4
  • Daan Tieleman (Basteom) 4,0 4
  • Lennart Rooks (Halle) 4,0 4
  • Joep Baars (HC’03) 3,6 3
  • Daan Oortgiesen (HC’03) 3,6 3
  • Ruud Heusinkveld (Halle) 3,0 3
  • Bart Markhorst (Halle) 3,0 3
  • Jordy Groot Wassink (Wolfersveen) 3,0 3
  • Cas Goossens (Keijenburgse Boys) 2,8 2
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys) 2,8 2
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys) 2,8 2
  • Bart Groot Roessink (Pax) 2,8 2
  • Jorn Groot Roessink (Pax) 2,8 2
  • Cas Berns (Basteom) 2,0 2
  • Danny van Wilsem (Basteom) 2,0 2
  • Sjoerd ten Brinke (Halle) 2,0 2
  • Boris Bruil (Halle) 2,0 2
  • Jordi Beernink (Socii) 2,0 2
  • Lars Megens (Socii) 2,0 2
  • Stefan Roording (Socii) 2,0 2
  • Hans Vleemingh (Socii) 2,0 2
  • Bas Abbink (Vorden) 2,0 1
  • Laurens Bulten (Wolfersveen) 2,0 2
  • Rick Hofman (Wolfersveen) 2,0 2
  • Marc Momberg (Wolfersveen) 2,0 2
  • Robin Vriezen (Zelhem) 2,0 2
  • Ate Barendsen (Vorden) 1,6 1
  • Stefan Eggink (Vorden) 1,6 1
  • Gijs van de Veen (Vorden) 1,6 1
  • Joris Jansen (Keijenburgse Boys) 1,4 1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys) 1,4 1
  • Jurre Lassche (Pax) 1,4 1
  • Derk Stortelder (Pax) 1,4 1
  • Michael Teunissen (Pax) 1,4 1
  • Jeroen van den Belt (Zelos) 1,4 1
  • Niels Wassink (Zelos) 1,4 1
  • Diederik Wiltink (Zelos) 1,4 1
  • Jesse Arntz (HC’03) 1,2 1
  • Cas Evering (HC’03) 1,2 1
  • Coen Hartjes (HC’03) 1,2 1
  • Hendrik Huntelaar (HC’03) 1,2 1
  • Pim Meulenbeek (HC’03) 1,2 1
  • Quinten Bartman (Basteom) 1,0 1
  • Daan van de Kolk (Basteom) 1,0 1
  • Kobus Bekker (Halle) 1,0 1
  • Djef Buunk (Halle) 1,0 1
  • Roel Klein Hesselink (Halle) 1,0 1
  • Yannick Derksen (Socii) 1,0 1
  • Roy Eulink (Socii) 1,0 1
  • Raymond Golstein (Socii) 1,0 1
  • Remco ter Harmsel (Socii) 1,0 1
  • Daan Loman (Socii) 1,0 1
  • Gert Jan Loman (Socii) 1,0 1
  • Scott Visser (Socii) 1,0 1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen) 1,0 1
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen) 1,0 1
  • Kevin Hofman (Wolfersveen) 1,0 1
  • Marnix Menkhorst (Wolfersveen) 1,0 1
  • Stefan Schenzel (Wolfersveen) 1,0 1
  • Toon Kuiperij (Zelhem) 1,0, 1
  • Tom Veenink (Zelhem) 1,0 1
Meer berichten