Daan Koenders.
Daan Koenders. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Schruijer alleen aan kop

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Tim Schruijer van VV Zelhem scoorde twee keer en neemt alleen de leiding. Daan Koenders van HC'03 deed ook goede zaken met een treffer. Zijn ploeggenoot Joep Baars maakte de grootste sprong dankzij een hattrick.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Tim Schruijer (Zelhem)        13,0    13
  • Daan Koenders (HC'03)        12,0    10
  • Jurrien Baks (Wolfersveen)        11,0    11
  • Cas Evers (HC'03)            10,8    9
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    9,8    7
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        9,6    6
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys)    8,4    6
  • Robin Hulshof (Pax)            8,4    6
  • Ries Heitkönig (Basteom)        8,0    8
  • Frank Hiddink (Vorden)        8,0    5
  • Daan Horstman (Vorden)        8,0    5
  • Joep Baars (HC'03)            7,2    6
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Gijs Koehorst (Zelos)            7,0    5
  • Donny Martensen (Zelos)        7,0    5
  • Twan Wolsink (Halle)            6,0    6
  • Wiebe van Doren (HC'03)        6,0    5
  • Noud Rutjes (HC'03)            6,0    5
  • Tom Woerts (Zelhem)            6,0    6
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys)    5,6    4
  • Rob Arends (Pax)            5,6    4
  • Jesse Bulten (Pax)            5,6    4
  • Roy Wolsheumer (Pax)        5,6    4
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        5,6    4
  • Stijn Heitkönig (Basteom)        5,0    5
  • Lennart Rooks (Halle)            5,0    5
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        4,2    3
  • Jari Gerretsen (Zelos)            4,2    3
  • Niels Schouten (Zelos)        4,2    3
  • Daan Tieleman (Basteom)        4,0    4
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        3,6    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Bart Markhorst (Halle)            3,0    3
  • Jordi Beernink (Socii)            3,0    3
  • Jordy Groot Wassink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Robin Vriezen (Zelhem)        3,0    3
  • Cas Goossens (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        2,8    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Danny van Wilsem (Basteom)    2,0    2
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        2,0    2
  • Boris Bruil (Halle)            2,0    2
  • Lars Megens (Socii)            2,0    2
  • Stefan Roording (Socii)        2,0    2
  • Hans Vleemingh (Socii)        2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            2,0    1
  • Laurens Bulten (Wolfersveen)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Marc Momberg (Wolfersveen)    2,0    2
  • Ate Barendsen (Vorden)        1,6    1
  • Stefan Eggink (Vorden)        1,6    1
  • Gijs van de Veen (Vorden)        1,6    1
  • Joris Jansen (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Jurre Lassche (Pax)            1,4    1
  • Derk Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Michael Teunissen (Pax)        1,4    1
  • Niels Wassink (Zelos)            1,4    1
  • Diederik Wiltink (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Arntz (HC'03)            1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Hendrik Huntelaar (HC'03)        1,2    1
  • Pim Meulenbeek (HC'03)        1,2    1
  • Quinten Bartman (Basteom)        1,0    1
  • Daan van de Kolk (Basteom)        1,0    1
  • Luuk Witteveen (Basteom)        1,0    1
  • Emiel Worm (Basteom)        1,0    1
  • Kobus Bekker (Halle)            1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Roel Klein Hesselink (Halle)        1,0    1
  • Yannick Derksen (Socii)        1,0    1
  • Roy Eulink (Socii)            1,0    1
  • Raymond Golstein (Socii)        1,0    1
  • Arend Jan Groot Jebbink (Socii)    1,0    1
  • Remco ter Harmsel (Socii)        1,0    1
  • Daan Loman (Socii)            1,0    1
  • Gert Jan Loman (Socii)        1,0    1
  • Scott Visser (Socii)            1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        1,0    1
  • Kevin Hofman (Wolfersveen)        1,0    1
  • Marnix Menkhorst (Wolfersveen)    1,0    1
  • Stefan Schenzel (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Kolenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Toon Kuiperij (Zelhem)        1,0,    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten