Rudi Wiendels met de Gouden Schoen.
Rudi Wiendels met de Gouden Schoen. (Foto: Niels Koolenbrander)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Cas Evers breidt voorsprong uit

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Cas Evers van HC'03 scoorde wederom en breidt zijn voorsprong in het klassement uit. Er is nog één wedstrijd te gaan. 

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Cas Evers (HC’03) 20,4 17
  • Tim Schruijer (Zelhem) 18,0 18
  • Daan Koenders (HC’03) 16,8 14
  • Roy Wolsheumer (Pax) 14,0 10
  • Jurrien Baks (Wolfersveen) 14,0 14
  • Joep Baars (HC’03) 13,2 11
  • Frank Hiddink (Vorden) 12,8 8
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys) 12,6 9
  • Robin Hulshof (Pax) 12,6 9
  • Menno Diepenbroek (Zelos) 12,6 9
  • Noud Rutjes (HC’03) 12,0 10
  • Koen Oosterhuis (Vorden) 11,2 7
  • Gijs Koehorst (Zelos) 11,2 8
  • Lennart Rooks (Halle) 11,0 11
  • Ries Heitkönig (Basteom) 10,0 10
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys) 9,8 7
  • Donny Martensen (Zelos) 9,8 7
  • Tom Woerts (Zelhem) 9,0 9
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys) 8,4 6
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys) 8,4 6
  • Niels Schouten (Zelos) 8,4 6
  • Twan Wolsink (Halle) 8,0 8
  • Daan Horstman (Vorden) 8,0 5
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden) 8,0 5
  • Wiebe van Doren (HC’03) 7,2 6
  • Stijn Heitkönig (Basteom) 7,0 7
  • Rob Arends (Pax) 7,0 5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen) 7,0 7
  • Jeroen van den Belt (Zelos) 7,0 5
  • Cas Berns (Basteom) 6,0 6
  • Jesse Bulten (Pax) 5,6 4
  • Diederik Wiltink (Zelos) 5,6 4
  • Ruud Heusinkveld (Halle) 5,0 5
  • Hans Vleemingh (Socii) 5,0 5
  • Jordy Groot Wassink (Wolfersveen) 5,0 5
  • Robin Vriezen (Zelhem) 5,0 5
  • Gijs van der Veen (Vorden) 4,8 3
  • Cas Goossens (Keijenburgse Boys) 4,2 3
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B) 4,2 3
  • Jorn Groot Roessink (Pax) 4,2 3
  • Jari Gerretsen (Zelos) 4,2 3
  • Daan Tieleman (Basteom) 4,0 4
  • Bart Markhorst (Halle) 4,0 4
  • Daan Oortgiesen (HC’03) 3,6 3
  • Bas Abbink (Vorden) 3,2 2
  • Ate Barendsen (Vorden) 3,2 2
  • Kobus Bekker (Halle) 3,0 3
  • Jordi Beernink (Socii) 3,0 3
  • Stefan Roording (Socii) 3,0 3
  • Laurens Bulten (Wolfersveen) 3,0 3
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys) 2,8 2
  • Bart Groot Roessink (Pax) 2,8 2
  • Jeroen van den Belt (Zelos) 2,8 2
  • Niels Wassink (Zelos) 2,8 2
  • Hendrik Huntelaar (HC’03) 2,4 2
  • Thomas Keizer (HC’03) 2,4 2
  • Daan van de Kolk (Basteom) 2,0 2
  • Danny van Wilsem (Basteom) 2,0 2
  • Luuk Witteveen (Basteom) 2,0 2
  • Sjoerd ten Brinke (Halle) 2,0 2
  • Boris Bruil (Halle) 2,0 2
  • Heinze Mokkink (Halle) 2,0 2
  • Tom Wassink (Halle) 2,0 2
  • Raymond Golstein (Socii) 2,0 2
  • Tim Groot Roessink (Socii) 2,0 2
  • Daan Loman (Socii) 2,0 2
  • Lars Megens (Socii) 2,0 2
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen) 2,0 2
  • Rick Hofman (Wolfersveen) 2,0 2
  • Marc Momberg (Wolfersveen) 2,0 2
  • Stefan Schenzel (Wolfersveen) 2,0 2
  • Patrick Heijnen (Zelhem) 2,0 2
  • Sam Abbink (Vorden) 1,6 1
  • Stefan Eggink (Vorden) 1,6 1
  • Joris Jansen (Keijenburgse Boys) 1,4 1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys) 1,4 1
  • Jannick Koerhuis (Pax) 1,4 1
  • Jurre Lassche (Pax) 1,4 1
  • Derk Stortelder (Pax) 1,4 1
  • Michael Teunissen (Pax) 1,4 1
  • Thijs Jolink (Zelos) 1,4 1
  • Jesse Arntz (HC’03) 1,2 1
  • Marc Gerritsen (HC’03) 1,2 1
  • Coen Hartjes (HC’03) 1,2 1
  • Pim Meulenbeek (HC’03) 1,2 1
  • Sem Rietman (HC’03) 1,2 1
  • Quinten Bartman (Basteom) 1,0 1
  • Mike Boerkamp (Basteom) 1,0 1
  • Gijs Buiting (Basteom) 1,0 1
  • Luke Nieuwenhuis (Basteom) 1,0 1
  • Pel Nieuwenhuis (Basteom) 1,0 1
  • Kay Scholten (Basteom) 1,0 1
  • Harmen Venderink (Basteom) 1,0 1
  • Emiel Worm (Basteom) 1,0 1
  • Djef Buunk (Halle) 1,0 1
  • Roel Klein Hesselink (Halle) 1,0 1
  • Leon Wassink (Halle) 1,0 1
  • Yannick Derksen (Socii) 1,0 1
  • Roy Eulink (Socii) 1,0 1
  • Arend Jan Groot Jebbink (Socii) 1,0 1
  • Remco ter Harmsel (Socii) 1,0 1
  • Gert Jan Loman (Socii) 1,0 1
  • Scott Visser (Socii) 1,0 1
  • Dirk Wuestman (Socii) 1,0 1
  • Marvin Arentsen (Wolfersveen) 1,0 1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen) 1,0 1
  • Kevin Hofman (Wolfersveen) 1,0 1
  • Martijn Klein Geltink (Wolfersveen) 1,0 1
  • Marnix Menkhorst (Wolfersveen) 1,0 1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen) 1,0 1
  • Robin te Beest (Zelhem) 1,0 1
  • Jasper Bennink (Zelhem) 1,0 1
  • Bas Kolenbrander (Zelhem) 1,0 1
  • Toon Kuiperij (Zelhem) 1,0, 1
  • Dennis Massen (Zelhem) 1,0 1
  • Bas Peppelman (Zelhem) 1,0 1
  • Kars Tiecken (Zelhem) 1,0 1
  • Tom Veenink (Zelhem) 1,0 1
Meer berichten