Tim Schruijer van VV Zelhem.
Tim Schruijer van VV Zelhem. (Foto: Facebook)
Gouden Schoen

Tim Schruijer winnaar Gouden Schoen

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2017-2018. Tim Schruijer van VV Zelhem is de winnaar geworden van de eerste editie van dit klassement. 

De druiven zijn zuur voor Cas Evers van HC'03. Hij nam kort geleden de leiding over van Schruijer, maar zag op de laatste speeldag de spits van Zelhem een hattrick scoren en daarmee had Schruijer net genoeg punten vergaard om zijn rivaal te passeren.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 

De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.

Vermenigvuldigingsfactor:

  • 2e klasse: x1,6 (Vorden)
  • 3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX, Keijenburgse Boys)
  • 4e klasse: x1,2 (HC'03)
  • 5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, Socii, Wolfersveen, Zelhem)

Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

1.Tim Schruijer (Zelhem)        21,0    (21 goals)
2.Cas Evers (HC'03)            20,4    (17 goals)
3.Daan Koenders (HC'03)        16,8    (14 goals)
  Roy Wolsheumer (Pax)        16,8    (12 goals)
5.Robin Hulshof (Pax)            15,4    (11 goals)
6.Jurrien Baks (Wolfersveen)        15,0    (15 goals)
7.Frank Hiddink (Vorden)        14,4    (9 goals)
8.Gijs Koehorst (Zelos)            14,0    (10 goals)
9.Joep Baars (HC'03)            13,2    (11 goals)
10.Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    12,6    (9 goals)
Menno Diepenbroek (Zelos)        12,6    (9 goals)

  • Lennart Rooks (Halle)            12,0    12
  • Noud Rutjes (HC'03)            12,0    10
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    11,2    8
  • Luuk Menting (Keijenburgse Boys)    11,2    8
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        11,2    7
  • Ries Heitkönig (Basteom)        10,0    10
  • Donny Martensen (Zelos)        9,8    7
  • Tom Woerts (Zelhem)            9,0    9
  • Joep Korenblik (Keijenburgse Boys)    8,4    6
  • Niels Schouten (Zelos)        8,4    6
  • Stijn Heitkönig (Basteom)        8,0    8
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        8,0    8
  • Twan Wolsink (Halle)            8,0    8
  • Daan Horstman (Vorden)        8,0    5
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    8,0    5
  • Wiebe van Doren (HC'03)        7,2    6
  • Rob Arends (Pax)            7,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        7,0    5
  • Cas Berns (Basteom)            6,0    6
  • Hans Vleemingh (Socii)        6,0    6
  • Robin Vriezen (Zelhem)        6,0    6
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    5,6    4
  • Jesse Bulten (Pax)            5,6    4
  • Diederik Wiltink (Zelos)        5,6    4
  • Jordy Groot Wassink (Wolfersveen)    5,0    5
  • Ate Barendsen (Vorden)        4,8    3
  • Gijs van der Veen (Vorden)        4,8    3
  • Cas Goossens (Keijenburgse Boys)    4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jari Gerretsen (Zelos)            4,2    3
  • Daan Tieleman (Basteom)        4,0    4
  • Bart Markhorst (Halle)            4,0    4
  • Patrick Heijnen (Zelhem)        4,0    4
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        3,6    3
  • Bas Abbink (Vorden)            3,2    2
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Heinze Mokkink (Halle)        3,0    3
  • Jordi Beernink (Socii)            3,0    3
  • Stefan Roording (Socii)        3,0    3
  • Laurens Bulten (Wolfersveen)    3,0    3
  • Bjorn Hiddink (Keijenburgse Boys)    2,8    2
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Jeroen van den Belt (Zelos)        2,8    2
  • Niels Wassink (Zelos)            2,8    2
  • Hendrik Huntelaar (HC'03)        2,4    2
  • Thomas Keizer (HC'03)        2,4    2
  • Daan van de Kolk (Basteom)        2,0    2
  • Danny van Wilsem (Basteom)    2,0    2
  • Luuk Witteveen (Basteom)        2,0    2
  • Boris Bruil (Halle)            2,0    2
  • Tom Wassink (Halle)            2,0    2
  • Raymond Golstein (Socii)        2,0    2
  • Tim Groot Roessink (Socii)        2,0    2
  • Daan Loman (Socii)            2,0    2
  • Lars Megens (Socii)            2,0    2
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Marnix Menkhorst (Wolfersveen)    2,0    2
  • Marc Momberg (Wolfersveen)    2,0    2
  • Stefan Schenzel (Wolfersveen)    2,0    2
  • Sam Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Stefan Eggink (Vorden)        1,6    1
  • Joris Jansen (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,4    1
  • Jannick Koerhuis (Pax)        1,4    1
  • Jurre Lassche (Pax)            1,4    1
  • Derk Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Michael Teunissen (Pax)        1,4    1
  • Thijs Jolink (Zelos)            1,4    1
  • Jesse Arntz (HC'03)            1,2    1
  • Marc Gerritsen (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Pim Meulenbeek (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Quinten Bartman (Basteom)        1,0    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Gijs Buiting (Basteom)        1,0    1
  • Luke Nieuwenhuis (Basteom)        1,0    1
  • Pel Nieuwenhuis (Basteom)        1,0    1
  • Kay Scholten (Basteom)        1,0    1
  • Harmen Venderink (Basteom)    1,0    1
  • Emiel Worm (Basteom)        1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Roel Klein Hesselink (Halle)        1,0    1
  • Leon Wassink (Halle)            1,0    1
  • Yannick Derksen (Socii)        1,0    1
  • Roy Eulink (Socii)            1,0    1
  • Arend Jan Groot Jebbink (Socii)    1,0    1
  • Remco ter Harmsel (Socii)        1,0    1
  • Gert Jan Loman (Socii)        1,0    1
  • Scott Visser (Socii)            1,0    1
  • Dirk Wuestman (Socii)        1,0    1
  • Marvin Arentsen (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Kevin Hofman (Wolfersveen)        1,0    1
  • Martijn Klein Geltink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Robin te Beest (Zelhem)        1,0    1
  • Jasper Bennink (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Kolenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Toon Kuiperij (Zelhem)        1,0,    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Kars Tiecken (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten