Logo vizieropbronckhorst.nl


Roy Wolsheumer (Pax).
Roy Wolsheumer (Pax). (Foto: Wesley Kok fotografie)
Gouden Schoen

Wolsheumer en Rooks naderen koploper Goossens

  Sport

Bronckhorst - Koploper Tom Goossens ziet Roy Wolsheumer (Pax) en Lennart Rooks (Halle) naderen. De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. 

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    7,2    6
  • Roy Wolsheumer (Pax)        7,0    5
  • Lennart Rooks (Halle)            6,0    6
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        4,2    3
  • Donny Martensen (Zelos)        4,2    3
  • Stein Heitköning (Basteom)        4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Wiebe van Doren (HC'03)        3,6    3
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    3,6    3
  • Roy Beumer (Vorden)            3,2    2
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    3,2    2
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         2,8    2
  • Ries Heitköning (Basteom)        2,0    2
  • Danny van Wilsum (Basteom)    2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Twan Wolsink (Halle)            2,0    2
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    2,0    2
  • Frank Hiddink (Vorden)        1,6    1
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        1,6    1
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Rob Arends (Pax)            1,4    1
  • Seije Elburg (Pax)            1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Jannick Koerhuis (Pax)        1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Cas Evers (HC'03)            1,2    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Daan Koenders (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Huub Rutjes (Basteom)        1,0    1
  • Luuk Witteveen (Basteom)        1,0    1
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Yori Groot Wassink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    1,0    1    
  • Daan Loman (Ratti-Socii)        1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Raymond Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten