Rudi Wiendels met de Gouden Schoen.
Rudi Wiendels met de Gouden Schoen. (Foto: Niels Koolenbrander)

Gouden Schoen: Diepenbroek en Sloot naar subtop

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. 
We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    10,8    9
  • Roy Wolsheumer (Pax)        9,8    7
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        8,4    6
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    7,2    6
  • Frank Hiddink (Vorden)        6,4    4
  • Lennart Rooks (Halle)            6,0    6
  • Cas Evers (HC'03)            6,0    5
  • Donny Martensen (Zelos)        5,6    4
  • Stein Heitköning (Basteom)        5,0    5
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    5,0    5
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Ries Heitköning (Basteom)        4,0    4
  • Huub Rutjes (Basteom)        4,0    4
  • Danny van Wilsum (Basteom)    4,0    4
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Wiebe van Doren (HC'03)        3,6    3
  • Daan Koenders (HC'03)        3,6    3
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)3,6    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Twan Wolsink (Halle)            3,0    3
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Rob Arends (Pax)            2,8    2
  • Jannick Koerhuis (Pax)        2,8    2
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Luuk Witteveen (Basteom)        2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    2,0    2
  • Daan Loman (Ratti-Socii)        2,0    2
  • Raymond Massen (Zelhem)        2,0    2
  • Daan Horstman (Vorden)        1,6    1
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        1,6    1
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Jesse Bulten (Pax)            1,4    1
  • Seije Elburg (Pax)            1,4    1
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Cas Berns (Basteom)            1,0    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Daan Tieleman (Basteom)        1,0    1
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Yori Groot Wassink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Lankhof (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
Meer berichten