Menno Diepenbroek (in het oranje) in actie. (foto: Henk Reindsen)
Menno Diepenbroek (in het oranje) in actie. (foto: Henk Reindsen) (Foto: Henk Reindsen)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: veel afgelastingen, weinig verschuivingen

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Er werden veel wedstrijden afgelast afgelopen weekend. Zo niet de match van Zelos, waardoor Menno Diepenbroek zijn toch al riante voorsprong in het klassement verder kon uitbreiden.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Menno Diepenbroek (Zelos)        21,0    15
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    12,0    10
  • Roy Wolsheumer (Pax)        9,8    7
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    9,6    8
  • Cas Evers (HC'03)            8,4    7
  • Donny Martensen (Zelos)        8,4    6
  • Lennart Rooks (Halle)            8,0    8
  • Frank Hiddink (Vorden)        8,0    5
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)7,2    6
  • Stein Heitköning (Basteom)        7,0    7
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    6,0    6
  • Ries Heitköning (Basteom)        5,0    5
  • Huub Rutjes (Basteom)        5,0    5
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    5,0    5
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        5,0    5
  • Wiebe van Doren (HC'03)        4,8    4
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Daan Horstman (Vorden)        4,8    3
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Rob Arends (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jeffrey Looman (Zelos)        4,2    3
  • Danny van Wilsum (Basteom)    4,0    4
  • Twan Wolsink (Halle)            4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Daan Koenders (HC'03)        3,6    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        3,2    2
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Raymond Massen (Zelhem)        3,0    3
  • Jesse Bulten (Pax)            2,8    2
  • Jannick Koerhuis (Pax)        2,8    2
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Noud Rutjes (HC'03)            2,4    2
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    2,4    2
  • Luuk Witteveen (Basteom)        2,0    2
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    2,0    2
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    2,0    2
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Seije Elburg (Pax)            1,4    1
  • Bart Groot Roessink (Pax)        1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Thomas Wolbrink (Pax)        1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Cas Berns (Basteom)            1,0    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Daan Tieleman (Basteom)        1,0    1
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Lankhof (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Woerts (Zelhem)            1,0    1
     
Meer berichten