Roy Wolsheumer (Pax).
Roy Wolsheumer (Pax). (Wesley Kok Fotografie)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Hattrick voor Rooks

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Lennart Rooks scoorde namens Halle een hattrick. Ook Roy Wolsheumer (Pax) deed van zich spreken door tweemaal doel te treffen. Hij staat nu tweede, achter de ongenaakbare Menno Diepenbroek (Zelos), die ook weer een goaltje meepikte.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Menno Diepenbroek (Zelos)        23,8    17
  • Roy Wolsheumer (Pax)        12,6    9
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    12,0    10
  • Lennart Rooks (Halle)            11,0    11
  • Cas Evers (HC'03)            10,8    9
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)9,6    8
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    9,6    8
  • Frank Hiddink (Vorden)        9,6    6
  • Donny Martensen (Zelos)        8,4    6
  • Stein Heitköning (Basteom)        8,0    8
  • Wiebe van Doren (HC'03)        7,2    6
  • Ries Heitköning (Basteom)        7,0    7
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Daan Koenders (HC'03)        6,0    5
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    6,0    6
  • Rob Arends (Pax)            5,6    4
  • Jeffrey Looman (Zelos)        5,6    4
  • Huub Rutjes (Basteom)        5,0    5
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        5,0    5
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Daan Horstman (Vorden)        4,8    3
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Danny van Wilsum (Basteom)    4,0    4
  • Twan Wolsink (Halle)            4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Noud Rutjes (HC'03)            3,6    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        3,2    2
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Raymond Massen (Zelhem)        3,0    3
  • Seije Elburg (Pax)            2,8    2
  • Jannick Koerhuis (Pax)        2,8    2
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    2,4    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    2,0    2
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    2,0    2
  • Simon Lankhof (Zelhem)        2,0    2
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Bart Groot Roessink (Pax)        1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Thomas Wolbrink (Pax)        1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Cas Berns (Basteom)            1,0    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Daan Tieleman (Basteom)        1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Woerts (Zelhem)            1,0    1
     
Meer berichten