Cas Evers.
Cas Evers. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Cas Evers rukt na hattrick op naar tweede plek

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Cas Evers scoorde driemaal en rukt daarmee op naar de tweede plek, ver achter koploper Menno Diepenbroek van Zelos. Die viel geblesseerd uit.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Menno Diepenbroek (Zelos)        23,8    17
  • Cas Evers (HC'03)            14,4    12
  • Frank Hiddink (Vorden)        12,8    8
  • Roy Wolsheumer (Pax)        12,6    9
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    12,0    10
  • Lennart Rooks (Halle)            11,0    11
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)9,6    8
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    9,6    8
  • Donny Martensen (Zelos)        9,6    7
  • Ries Heitköning (Basteom)        9,0    9
  • Wiebe van Doren (HC'03)        8,4    7
  • Stein Heitköning (Basteom)        8,0    8
  • Rob Arends (Pax)            7,0    5
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Daan Koenders (HC'03)        6,0    5
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    6,0    6
  • Jeffrey Looman (Zelos)        5,6    4
  • Huub Rutjes (Basteom)        5,0    5
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        5,0    5
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Daan Horstman (Vorden)        4,8    3
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jannick Koerhuis (Pax)        4,2    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         4,2    3
  • Danny van Wilsum (Basteom)    4,0    4
  • Twan Wolsink (Halle)            4,0    4
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Noud Rutjes (HC'03)            3,6    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        3,2    2
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Raymond Massen (Zelhem)        3,0    3
  • Seije Elburg (Pax)            2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    2,4    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Daan Tieleman (Basteom)        2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    2,0    2
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    2,0    2
  • Simon Lankhof (Zelhem)        2,0    2
  • Tom Woerts (Zelhem)            2,0    2
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Bart Groot Roessink (Pax)        1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Thomas Wolbrink (Pax)        1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Patrick Heinen (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
Meer berichten