Cas Evers.
Cas Evers. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Evers in vorm: hattrick en jacht op koploper

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Cas Evers van HC'03 was de man het weekend. Hij scoorde een hattrick en hoewel het verschil met koploper Menno Diepenbroek nog aanzienlijk is, komt Evers met zijn doelpuntenproductie de laatste weken aardig in de buurt. Wie weet, als hij zo doorgaat dat het nog spannend wordt.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Menno Diepenbroek (Zelos)        23,8    17
  • Cas Evers (HC'03)            18,0    15
  • Frank Hiddink (Vorden)        16,0    10
  • Lennart Rooks (Halle)            13,0    13
  • Roy Wolsheumer (Pax)        12,6    9
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    12,0    10
  • Donny Martensen (Zelos)        11,2    8
  • Ries Heitköning (Basteom)        10,0    10
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)9,6    8
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    9,6    8
  • Wiebe van Doren (HC'03)        8,4    7
  • Stein Heitköning (Basteom)        8,0    8
  • Daan Koenders (HC'03)        7,2    6
  • Rob Arends (Pax)            7,0    5
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Jeffrey Looman (Zelos)        7,0    5
  • Twan Wolsink (Halle)            6,0    6
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    6,0    6
  • Huub Rutjes (Basteom)        5,0    5
  • Danny van Wilsum (Basteom)    5,0    5
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        5,0    5
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Daan Horstman (Vorden)        4,8    3
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jannick Koerhuis (Pax)        4,2    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         4,2    3
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        4,0    4
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Noud Rutjes (HC'03)            3,6    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        3,2    2
  • Daan Tieleman (Basteom)        3,0    3
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    3,0    3
  • Raymond Massen (Zelhem)        3,0    3
  • Seije Elburg (Pax)            2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    2,4    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    2,0    2
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    2,0    2
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Simon Lankhof (Zelhem)        2,0    2
  • Tom Woerts (Zelhem)            2,0    2
  • Rick Schröer (Vorden)        1,6    1
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Bart Groot Roessink (Pax)        1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Thomas Wolbrink (Pax)        1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Ruud Hartjes (Basteom)        1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Bryan Henvelink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Patrick Heinen (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten