Rudi Wiendels van Hermans Schoenmode met de Gouden Schoen.
Rudi Wiendels van Hermans Schoenmode met de Gouden Schoen. (Foto: Niels Koolenbrander)

Diepenbroek blijft ruim aan kop

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Cas Evers scoorde eenmaal en komt weer iets dichterbij koploper Menno Diepenbroek, maar de leider in het klassement staat nog riant aan kop. Evers moet nog vier goals maken om de Zelos-aanvaller te achterhalen.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Menno Diepenbroek (Zelos)        23,8    17
  • Cas Evers (HC'03)            19,2    16
  • Frank Hiddink (Vorden)        16,0    10
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    13,2    11
  • Lennart Rooks (Halle)            13,0    13
  • Roy Wolsheumer (Pax)        12,6    9
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)12,0    10
  • Donny Martensen (Zelos)        11,2    8
  • Ries Heitköning (Basteom)        10,0    10
  • Rob Arends (Pax)            9,8    7
  • Jeffrey Looman (Zelos)        9,8    7
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    9,6    8
  • Wiebe van Doren (HC'03)        8,4    7
  • Daan Koenders (HC'03)        8,4    7
  • Stein Heitköning (Basteom)        8,0    8
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Twan Wolsink (Halle)            6,0    6
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    6,0    6
  • Huub Rutjes (Basteom)        5,0    5
  • Danny van Wilsum (Basteom)    5,0    5
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        5,0    5
  • Noud Rutjes (HC'03)            4,8    4
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Daan Horstman (Vorden)        4,8    3
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jannick Koerhuis (Pax)        4,2    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         4,2    3
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        4,0    4
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Raymond Massen (Zelhem)        4,0    4
  • Joep Baars (HC'03)            3,6    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        3,2    2
  • Daan Tieleman (Basteom)        3,0    3
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    3,0    3
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    3,0    3
  • Seije Elburg (Pax)            2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    2,4    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        2,0    2
  • Simon Lankhof (Zelhem)        2,0    2
  • Tom Woerts (Zelhem)            2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Rick Schröer (Vorden)        1,6    1
  • Gijs van der Veen (Vorden)        1,6    1
  • Bart Groot Roessink (Pax)        1,4    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Thomas Wolbrink (Pax)        1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Ruud Hartjes (Basteom)        1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Bryan Henvelink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Patrick Heinen (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
Meer berichten