Cas Evers.
Cas Evers. (Foto: PR)
Gouden Schoen

Gouden Schoen: Evers achterhaalt koploper Diepenbroek

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Cas Evers van HC'03 is in topvorm. Hij scoort de laatste weken aan de lopende band en met zijn twee treffers donderdag heeft hij koploper Menno Diepenbroek van Zelos achterhaalt. Een spannende climax van het seizoen komt eraan.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Cas Evers (HC'03)            25,2    21
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        25,2    18
  • Frank Hiddink (Vorden)        19,2    12
  • Lennart Rooks (Halle)            18,0    18
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    14,4    12
  • Rob Arends (Pax)            14,0    10
  • Roy Wolsheumer (Pax)        14,0    10
  • Donny Martensen (Zelos)        14,0    10
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    13,2    11
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)12,0    10
  • Ries Heitköning (Basteom)        10,0    10
  • Wiebe van Doren (HC'03)        10,8    9
  • Jeffrey Looman (Zelos)        9,8    7
  • Daan Koenders (HC'03)        9,6    8
  • Noud Rutjes (HC'03)            8,4    7
  • Stein Heitköning (Basteom)        8,0    8
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        8,0    8
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    6,4    4
  • Twan Wolsink (Halle)            6,0    6
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    6,0    6
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        6,0    6
  • Huub Rutjes (Basteom)        5,0    5
  • Danny van Wilsum (Basteom)    5,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    5,0    5
  • Joep Baars (HC'03)            4,8    4
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Daan Horstman (Vorden)        4,8    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Seije Elburg (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jannick Koerhuis (Pax)        4,2    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         4,2    3
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        4,0    4
  • Raymond Massen (Zelhem)        4,0    4
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    3,6    3
  • Gijs van der Veen (Vorden)        3,2    2
  • Daan Tieleman (Basteom)        3,0    3
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jelle Scheuter (Halle)            3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    3,0    3
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    3,0    3
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Thomas Wolbrink (Pax)        2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Kevin Jansen (Halle)            2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Simon Lankhof (Zelhem)        2,0    2
  • Tom Woerts (Zelhem)            2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Sam Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Rick Schröer (Vorden)        1,6    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Jaap Wicherink (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Ruud Hartjes (Basteom)        1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Leon Tol (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Bryan Henvelink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Patrick Heinen (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten