Menno Diepenbroek (in het oranje) in actie. (foto: Henk Reindsen)
Menno Diepenbroek (in het oranje) in actie. (foto: Henk Reindsen) (Foto: Henk Reindsen)
Gouden Schoen

Wordt het Diepenbroek of Evers?

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Zowel Menno Diepenbroek als Cas Evers wisten het net te vinden afgelopen weekend, dan wel afgelopen donderdag tijdens een inhaalduel.
We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. Eindigen twee spelers met evenveel punten bovenaan, dan winnen beide de trofee. Aangezien er slechts één exemplaar is van de Gouden Schoen, mogen in dat geval de winnaars hem beide een half jaar op de schoorsteenmantel hebben.
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Menno Diepenbroek (Zelos)        28,0    20
  • Cas Evers (HC'03)            27,6    23
  • Frank Hiddink (Vorden)        19,2    12
  • Lennart Rooks (Halle)            19,0    19
  • Roy Wolsheumer (Pax)        15,4    11
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    14,4    12
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    14,4    12
  • Rob Arends (Pax)            14,0    10
  • Donny Martensen (Zelos)        14,0    10
  • Wiebe van Doren (HC'03)        13,2    11
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)12,0    10
  • Ries Heitköning (Basteom)        11,0    11
  • Jeffrey Looman (Zelos)        9,8    7
  • Daan Koenders (HC'03)        9,6    8
  • Stein Heitköning (Basteom)        9,0    9
  • Noud Rutjes (HC'03)            8,4    7
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        8,0    8
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    7,0    7
  • Daan Horstman (Vorden)        6,4    4
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    6,4    4
  • Huub Rutjes (Basteom)        6,0    6
  • Twan Wolsink (Halle)            6,0    6
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    6,0    6
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        6,0    6
  • Danny van Wilsum (Basteom)    5,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    5,0    5
  • Joep Baars (HC'03)            4,8    4
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    4,8    4
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Seije Elburg (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jannick Koerhuis (Pax)        4,2    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         4,2    3
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        4,0    4
  • Raymond Massen (Zelhem)        4,0    4
  • Gijs van der Veen (Vorden)        3,2    2
  • Daan Tieleman (Basteom)        3,0    3
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jelle Scheuter (Halle)            3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    3,0    3
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    3,0    3
  • Simon Lankhof (Zelhem)        3,0    3
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Thomas Wolbrink (Pax)        2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Cas Berns (Basteom)            2,0    2
  • Kevin Jansen (Halle)            2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Tom Woerts (Zelhem)            2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Sam Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Rick Schröer (Vorden)        1,6    1
  • Joost Horstink (Pax)            1,4    1
  • Teun Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Jaap Wicherink (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Ruud Hartjes (Basteom)        1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Leon Tol (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Bryan Henvelink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Paul Jansen (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Patrick Heinen (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten