Tim Schreuijer (links) won vorig jaar de Gouden Schoen. Dit jaar heeft hij door blessureleed zijn titel niet kunnen verdedigen.
Tim Schreuijer (links) won vorig jaar de Gouden Schoen. Dit jaar heeft hij door blessureleed zijn titel niet kunnen verdedigen. (Foto: Roel Kleinpenning)

Gouden Schoen: nog 1 speelronde

  Sport

Bronckhorst - De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. Er is nog 1 speelronde te gaan.

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Cas Evers (HC'03)            32,4    27
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        30,8    22
  • Frank Hiddink (Vorden)        19,2    12
  • Lennart Rooks (Halle)            19,0    19
  • Rob Arends (Pax)            16,8    12
  • Roy Wolsheumer (Pax)        16,8    12
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    15,6    13
  • Donny Martensen (Zelos)        15,4    11
  • Wiebe van Doren (HC'03)        14,4    12
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    14,4    12
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)12,0    10
  • Ries Heitköning (Basteom)        11,0    11
  • Stein Heitköning (Basteom)        10,0    10
  • Jeffrey Looman (Zelos)        9,8    7
  • Daan Koenders (HC'03)        9,6    8
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        9,0    9
  • Twan Wolsink (Halle)            9,0    9
  • Noud Rutjes (HC'03)            8,4    7
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    8,0    8
  • Joep Baars (HC'03)            7,2    6
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    7,0    7
  • Daan Horstman (Vorden)        6,4    4
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    6,4    4
  • Huub Rutjes (Basteom)        6,0    6
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        6,0    6
  • Danny van Wilsum (Basteom)    5,0    5
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    5,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    5,0    5
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    4,8    4
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Seije Elburg (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jannick Koerhuis (Pax)        4,2    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         4,2    3
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Bryan Henvelink (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        4,0    4
  • Simon Lankhof (Zelhem)        4,0    4
  • Raymond Massen (Zelhem)        4,0    4
  • Sam Abbink (Vorden)            3,2    2
  • Gijs van der Veen (Vorden)        3,2    2
  • Cas Berns (Basteom)            3,0    3
  • Daan Tieleman (Basteom)        3,0    3
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Jelle Scheuter (Halle)            3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    3,0    3
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Joost Horstink (Pax)            2,8    2
  • Thomas Wolbrink (Pax)        2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        2,4    2
  • Kevin Jansen (Halle)            2,0    2
  • Bart Markhorst (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Tom Woerts (Zelhem)            2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Rick Schröer (Vorden)        1,6    1
  • Teun Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Jaap Wicherink (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Ruud Hartjes (Basteom)        1,0    1
  • Pel Nieuwenhuis (Basteom)        1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Leon Tol (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Paul Jansen (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Patrick Heinen (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten