Menno Diepenbroek (in het oranje) in actie. (foto: Henk Reindsen)
Menno Diepenbroek (in het oranje) in actie. (foto: Henk Reindsen) (Foto: Henk Reindsen)

Cas Evers en Menno Diepenbroek: twee winnaars Gouden Schoen

  Sport

De Gouden Schoen gaat naar de topscorer uit de gemeente Bronckhorst 2018-2019. De eindstand is bekend. De bokaal wordt binnenkort uitgereikt. Omdat we slechts 1 bokaal hebben, krijgen beide winnaars de trofee een half jaar in huis. 

We werken met een wegingssysteem: hoe hoger een team voetbalt, hoe meer het doelpuntenaantal gewaardeerd wordt. Scoren in de tweede klasse is immers lastiger dan in de vijfde klasse. 
De bokaal is mogelijk gemaakt door Schoenmode Hermans uit Hengelo.
Vermenigvuldigingsfactor:
•    2e klasse: x1,6 (Vorden)
•    3e klasse: x1,4  (Zelos, PAX)
•    4e klasse: x1,2 (Keijenburgse Boys, HC'03)
•    5e klasse: x1,0 (Halle, Basteom, SSA Ratti-Socii, Wolfersveen, Zelhem)
Hieronder de lijst met alle doelpuntenmakers. Achtereenvolgens naam (club) -aantal punten-aantal doelpunten.

  • Cas Evers (HC'03)            33,6    28
  • Menno Diepenbroek (Zelos)        33,6    24
  • Frank Hiddink (Vorden)        20,8    13
  • Lennart Rooks (Halle)            20,0    20
  • Wiebe van Doren (HC'03)        16,8    14
  • Tom Goossens (Keijenburgse Boys)    16,8    14
  • Rob Arends (Pax)            16,8    12
  • Roy Wolsheumer (Pax)        16,8    12
  • Donny Martensen (Zelos)        16,8    12
  • Tim Sloot (Keijenburgse Boys)    14,4    12
  • Ries Heitköning (Basteom)        12,0    12
  • Chiel Goossens (Keijenburgse Boys)12,0    10
  • Stein Heitköning (Basteom)        11,0    12
  • Jeffrey Looman (Zelos)        9,8    7
  • Daan Koenders (HC'03)        9,6    8
  • Sjoerd ten Brinke (Halle)        9,0    9
  • Twan Wolsink (Halle)            9,0    9
  • Joep Baars (HC'03)            8,4    7
  • Noud Rutjes (HC'03)            8,4    7
  • Tom Klein Kranenberg (Vorden)    8,0    5
  • Jori Groot Wasskink (Wolfersveen)    8,0    8
  • Simon Lankhof (Zelhem)        8,0    8
  • Kevin Esselink (SSA Ratti-Socii)    7,0    7
  • Daan Horstman (Vorden)        6,4    4
  • Huub Rutjes (Basteom)        6,0    6
  • Danny van Wilsum (Basteom)    6,0    6
  • Koen Klein Heerenbrink (Ratti-Socii)    6,0    6
  • Tim Schreuijer (Zelhem)        6,0    6
  • Berend Betting (SSA Ratti-Socii)    5,0    5
  • Nick Groot Wassink (Wolfersveen)    5,0    5
  • Luuk Menting (Keijeburgse Boys)    4,8    4
  • Roy Böhmer (Vorden)            4,8    3
  • Koen Oosterhuis (Vorden)        4,8    3
  • Jesse Bulten (Pax)            4,2    3
  • Seije Elburg (Pax)            4,2    3
  • Jorn Groot Roessink (Pax)        4,2    3
  • Jannick Koerhuis (Pax)        4,2    3
  • Thomas Wolbrink (Pax)        4,2    3
  • Hendrik Jan Kuenen (Zelos)         4,2    3
  • Bryan Henvelink (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Daan Loman (SSA Ratti-Socii)    4,0    4
  • Rick Hofman (Wolfersveen)        4,0    4
  • Raymond Massen (Zelhem)        4,0    4
  • Sam Abbink (Vorden)            3,2    2
  • Gijs van der Veen (Vorden)        3,2    2
  • Cas Berns (Basteom)            3,0    3
  • Daan Tieleman (Basteom)        3,0    3
  • Luuk Witteveen (Basteom)        3,0    3
  • Kobus Bekker (Halle)            3,0    3
  • Thijs ten Brinke (Halle)        3,0    3
  • Ruud Heusinkveld (Halle)        3,0    3
  • Bart Markhorst (Halle)            3,0    3
  • Jelle Scheuter (Halle)            3,0    3
  • Jordi Beerning (SSA Ratti-Socii)    3,0    3
  • Arjen Hebbink (Wolfersveen)        3,0    3
  • Bram Schnitzler (Wolfersveen)    3,0    3
  • Bart Groot Roessink (Pax)        2,8    2
  • Joost Horstink (Pax)            2,8    2
  • Jesse Arntz (HC'03)            2,4    2
  • Daan Oortgiesen (HC'03)        2,4    2
  • Robin Stevens (Keijenburgse Boys)    2,4    2
  • Kevin Jansen (Halle)            2,0    2
  • Steven Klein Brinke (Ratti-Socii)    2,0    2    
  • Tom Woerts (Zelhem)            2,0    2
  • Bas Abbink (Vorden)            1,6    1
  • Rick Schröer (Vorden)        1,6    1
  • Teun Stortelder (Pax)            1,4    1
  • Rutger Hateboer (Zelos)        1,4    1
  • Niek Kempers (Zelos)            1,4    1
  • Gijs Koehorst (Zelos)            1,4    1
  • Jeffrey Kopman (Zelos)        1,4    1
  • Jesse Staring (Zelos)            1,4    1
  • Timo Tuenter (Zelos)            1,4    1
  • Robbin Wassink (Zelos)        1,4    1
  • Bjorn Wesselink (Zelos)        1,4    1
  • Celvin Furtjes (HC'03)        1,2    1
  • Coen Hartjes (HC'03)            1,2    1
  • Thomas Keizer (HC'03)        1,2    1
  • Sem Rietman (HC'03)            1,2    1
  • Harm Middelkoop (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Raymond Sessink (Keijenburgse B)    1,2    1
  • Jaap Wicherink (Keijenburgse Boys)    1,2    1
  • Mike Boerkamp (Basteom)        1,0    1
  • Ruud Hartjes (Basteom)        1,0    1
  • Pel Nieuwenhuis (Basteom)        1,0    1
  • Djef Buunk (Halle)            1,0    1
  • Jurrien Kuenen (Halle)        1,0    1
  • Job Messing (Halle)            1,0    1
  • Leon Tol (Halle)            1,0    1
  • Paul Blekkink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Dennis Esselink (SSA Ratti-Socii)    1,0    1
  • Jurriën Baks (Wolfersveen)        1,0    1
  • Keving Esseling (Wolfersveen)    1,0    1
  • Mathijs Enzerink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Rick Hulshof (Wolfersveen)        1,0    1
  • Paul Jansen (Wolfersveen)        1,0    1
  • Daan Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Nick Schnitzler (Wolfersveen)    1,0    1
  • Daan Wisselink (Wolfersveen)    1,0    1
  • Bas Colenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Patrick Heinen (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Koolenbrander (Zelhem)        1,0    1
  • Dennis Massen (Zelhem)        1,0    1
  • Simon Mateman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Peppelman (Zelhem)        1,0    1
  • Bas Schruijer (Zelhem)        1,0    1
  • Tom Veenink (Zelhem)        1,0    1
  • Robin Vriezen (Zelhem)        1,0    1
     
Meer berichten